top of page

Coffee Habits OÜ pakub kohvimasinate hooldusteenust. 
 

Kohvimasinad on tänapäeva kiire elutempo juures muutunud oluliseks osaks paljude inimeste igapäevasest rutiinist. Need võimaldavad meil nautida kvaliteetset kohvi kodust lahkumata ja väärtustavad meie hommikuid või vahetavad meie energiataseme pärastlõunal. Kohvimasina hooldus on selle naudingu pikaajaliseks säilitamiseks äärmiselt oluline.

Hoolduse vajalikkus tuleneb mitmest aspektist. Esiteks tagab korrapärane hooldus kohvimasina pikaealisuse. Kohvimasina sees olevad komponendid, nagu näiteks veefiltrid, kohviveskid ja küttekehad, vajavad aja jooksul puhastamist või väljavahetamist. Regulaarne hooldus hoiab need komponendid töökorras ning vähendab tõrgete või rikete riski. See võib pikendada kohvimasina eluiga ning säästa raha, kuna ei ole vaja sagedast remonti või uue masina ostmist.

Teiseks mõjutab hooldus otseselt kohvi maitset ja kvaliteeti. Kohvimasinas kasutatav vesi võib sisaldada mineraale, mis kogunevad masina sees ja võivad mõjutada kohvi maitset. Regulaarne hooldus hõlmab katlakivi eemaldamist, masina puhastamist ja veesüsteemi loputamist, tagades vee puhtuse ning kohvi parema maitse. Lisaks võib hooldamata jäänud masinas koguneda jääke, mis võivad põhjustada ummistusi või halvendada kohvi kvaliteeti.

Kolmandaks aitab korrapärane hooldus säilitada kohvimasina hügieeni. Kuna kohvimasina sees on niiskus ja soojus, on see ideaalne keskkond hallituse ja bakterite kasvuks. Hooldusprotseduurid, nagu näiteks masina puhastamine, piimavahustaja puhastamine ja veeanumate desinfitseerimine, tagavad hügieenilise keskkonna, kus kohvi valmistatakse. See on eriti oluline, kui kasutate masinat mitme inimese jaoks, et vältida võimalikke terviseriske.

Kokkuvõttes on kohvimasina hooldus hädavajalik, et tagada masina pikaealisus, kohvi kvaliteet ja hügieen. Regulaarne puhastamine ja hooldamine aitavad vältida tõrkeid, säilitada kohvi maitset ning tagada masina ohutu kasutamine. Oluline on järgida tootja poolt soovitatud hooldusjuhiseid ja teha vajalikke hooldustoiminguid regulaarselt. See tagab teile pikaaegse rõõmu maitsvast ja värskelt valmistatud kohvist.

Hooldame masinaid kliendi juures või võtame masina rõõmuga vastu Pallasti 4, 11412 Tallinn. Meil pole midagi selle vastu, kui tuleme ise hooldust vajavale masinale järgi ning toome ta ka Teie juurde tagasi. Teenindame klientte üle terve Eesti.

Hinnakirja või pakkumise saamiseks palun saatke päring sales@coffeehabits.eu. Oleme tööpäevadel telefonikõne kaugusel Gsm +372 5331 4448.

bottom of page